2x více v případě vážného onemocnění způsobené klíštětem

Ročně se v Česku léčí zhruba 4 000 lidí s boreliózou a až 1 000 lidí s klíšťovou encefalitidou známou také jako zánět mozkových blan. Tato onemocnění Vám můžou zásadním způsobem změnit život. Proto bychom Vás rádi informovali o speciální nabídce připojištění „Dvakrát více v případě vážného onemocnění způsobené klíštětem“. Pozor, nabídka platí POUZE DO 30.6.2015!

Nepodceňujte riziko klíšťat!

Ročně se v Česku léčí zhruba 4000 lidí s boreliózou a až 1000 lidí s klíšťovou encefalitidou známou také jako zánět mozkových blan.
Tyto choroby napadají nervový systém člověka. Nemoc se zpočátku jeví jako běžná chřipka, ale může vyústit až v ochrnutí, doživotní neurologické problémy a v nejhorších případech i v smrt.

Své o tom totiž ví i moje kolegyně Verča Vinklerová, která o letních prázdninách v roce 2014 byla se svými 3 dětmi na zahradě u babičky. Po návratu domů si všimla přisátého klíštěte na ruce u svého nejmenšího 3 letého syna Vojty. Ještě horší bylo zjištění, že klíšťat je mnohem více. Konečné číslo se vyšplhalo až na neuvěřitelných 34 nasátých klíšťat po celém těle. Ostatní děti na tom byly podstatně lépe s počtem „pouze“ 5 klíšťat.

Další měsíc Verča žila v nepředstavitelném strachu, zda některé z klíšťat nebylo infikováno a nehrozí tak klíšťová encefalitida nebo lymská borelióza. Měli štěstí.

Klíště měl za svůj život patrně již každý a kdo má zkušenost s infikovaným klíštětem, ten už neponechá nic náhodě.

Tyto infekční onemocnění dokáží člověka vyřadit z provozu a musí se podstoupit časově a finančně náročná léčba.

„Dvakrát více v případě vážného onemocnění způsobené klíštětem“ 

Pojišťovna České spořitelny se rozhodla pro letošní jaro spustit kampaň „Dvakrát více v případě vážného onemocnění způsobené klíštětem“.

V praxi to znamená následující

Když si do 30.6.2015 sjednáte FLEXI životní pojištění s připojištěním velmi vážných onemocnění a v budoucnu onemocníte v souvislosti s přisátím klíštěte boreliózou, klíšťovou encefalitidou nebo meningitidou, dostanete dvojnásobné plnění (až 1 mil. Kč navíc!).

Kolik to může stát 4 člennou rodinu?

  Pojistná částka Plnění s akcí Měsíční pojistné
Otec, 35 let, dřevorubec 200 000 Kč 400 000 Kč 133 Kč
Matka, 26 let, úřednice 200 000 Kč 400 000 Kč 97 Kč
Dcera, 5 let 300 000 Kč 600 000 Kč 34 Kč
Syn, 2 roky 300 000 Kč 600 000 Kč 34 Kč
Celkové pojistné     344 Kč*

Připojištění se samozřejmě týká i všech dalších 29 nemocí**. Tyto nemoci již jsou plněny pojišťovnou normálně ve sjednané výši. Dvojnásobné plnění se týká pouze onemocnění způsobených přisátím klíštětě, zato po celou dobu trvání pojištění, pokud ho ale sjednáme v době trvání akce, tedy nejpozději do 30.6.2015.

Dané připojištění můžeme zapracovat do smlouvy i s dalšími požadavky na připojištění nebo jen jako doplněk k Vašim stávajícím smlouvám.

Pokud Vás tato mimořádná nabídka zaujala a máte jakýkoli dotaz, neváhejte mě kontaktovat.


* Cena neodpovídá součtu daných částek, neboť je nutné k připojištění zvolit i riziko smrti. Otec i matka je ještě připojištěna na 10 000 Kč na smrt. 
** infarkt myokardu, rakovina, náhlá cévní mozková příhoda, totální ledvinové selhání, transplantace životně důležitých orgánů, operace aorty, nitrolební nádor, slepota, hluchota, paraplegie, tetraplegie, hemiplegie, kóma, demence včetně Alzheimerovy choroby, Parkinsonova nemoc, operace věnčitých tepen z důvodu ischemické choroby srdeční. roztroušená skleróza, závažná onemocnění způsobená přisátím klíštěte, bakteriální meningitida, encefalitida, Creutzfeldtova-Jakobova nemoc, těžké popáleniny, onemocnění plic způsobující děchovou nedostatečnost, aplastická anémie, primární kardiomyopatie, náhrada jedné nebo více srdečních chlopní umělou chlopní, systémový lupus erythematodes, ztráta řeči
 

Zpět na novinky