Bonusia

S panem Melichaříkem jsem začala spolupracovat před třemi lety na doporučení kamaráda. Spolupráce s ním je vynikající, vždy a ochotně mi poradí. Vřele DOPORUČUJI.

Jarmila Gasparová
Zašová

Jsem ráda, že jsem konečně narazila na poradce, který naslouchá mým požadavkům a představám, a poté se pro mě snaží najít odpovídající služby. Se spoluprací jsem moc spokojena. Ráda bych vyzdvihla skvělou komunikaci ze strany poradce, ochotu pomoci a profesionalitu. Ušetřil mi spoustu času při hledání vhodného hypotečního úvěru, pojištění a spoření a vše vždy podrobně vysvětlil.

Martina Orságová
Valašské Meziříčí

S panem Melichaříkem jsem začal spolupracovat na doporučení mého kamaráda. Byl jsem mile překvapen s jakou profesionalitou a přístupem mi pomohl vyřešit financování bydlení a další finanční záležitosti. Vstřícné jednání, rychlost, řešení  problémů obratem. Spolupráci můžu jen DOPORUČIT.

Vít
Frenštát pod Radhoštěm

Vstřícné a příjemné vystupování. O mé finanční záležitosti se již stará několik let, s navrhovaným řešením jsem byla vždy spokojena. Spolupráci s p. Melichaříkem můžu jen doporučit.

Lucie
Nový Jičín

S panem Melichaříkem řešíme jak osobní tak i firemní záležitosti v oblasti financí. Vždy vše proběhlo k naší spokojenosti.

Děkujeme.

Jiří a Šárka
Valašské Meziříčí

Máte se mnou zkušenost?

Prosím, podělte se o ni s ostatními :-)