Životní příběh

Jmenuji se Tomáš. Žiji spokojený život s manželkou Janou. Největší radost nám dělá 1,5letá dcera a naše téměř dospělé děti z prvních manželství, dvě děvčata a kluk.

Narodil jsem se ve Valašském Meziříčí, ale srdcem jsem “Zašovjan”. V této krásné obci nedaleko Valašského Meziříčí jsem trávil díky prarodičům dětství, začala zde moje fotbalová kariéra. Rodiče tady po roce 1990 provozovali oblíbenou zahradní restauraci, které jsem byl od studentských let součástí. Práce a komunikace s lidmi mě už tehdy bavila. Po vystudování SPŠ stavební a vojenské službě jsem hledal uplatnění v oboru a začal jsem pracovat v místní stavební firmě. Od podavače u míchačky, pomocného dělníka, obkladače jsem se propracoval až na místo obchodního zástupce.

Podnikatelský duch ale zvítězil a v roce 1997 jsem začal podnikat na “vlastní triko” a tak vznikla éra malé stavební a obchodní firmy, která prováděla rekonstrukce bytů a domů v širokém okolí a získala si mnoho spokojených zákazníků. Když v letech 2010, 2011 zasáhla stavebnictví krize a já jsem přemýšlel, jak se udržet nad vodou, naskytla se mi možnost zúčastnit se semináře finanční společnosti o možnostech podnikání v této oblasti.

Postupně jsem zjistil, že se tyto dvě oblasti, na první pohled jiné, od sebe zase tolik neliší. Vždyť i doteď jsem se potkával se zákazníky, řešil jejich bytové potřeby, analyzoval současný stav nemovitosti, navrhoval řešení, postaral se o dodávku a realizaci rekonstrukce, zajistil servis i po skončení prací a současně při tom vedl tým kvalifikovaných pracovníků…A tady začala moje kariéra finančního poradce a po letech školení a sebevzdělávání i manažera týmu.
 
A tak, jako v předchozích letech se snažím být mým klientům partnerem a rádcem, jen místo návrhu rekonstrukce bytu jim pomáhám řešit všechny otázky týkající se peněz. Díky spolupráci se mnou si můžou splnit své krátkodobé i dlouhodobé cíle, ať už je to sen o vlastním domě nebo bytě, o úsporách na studium svých dětí nebo sen o cestování a příjemných letech bez nouze strávených ve stáří.

Klid na tuto práci jsem našel v BONUSII, společnosti, která je pro mě spolehlivým partnerem, umožnuje mi profesní i osobní růst, dává mi možnost seberealizace a tak jako i ostatním kolegům, podílet se společně na rozvoji a rozšiřování firmy, která je základem pro kvalitní práci s klienty.