Co se Vám vybaví, když se řekne MBG BONUSIA?

Ing. Ivo Toman

Marketingový odborník a školitel osobního rozvoje a motivace. Autor 11 knih, 4 videoškolení a 5 motivačních audio CD.

Ing. Ivo Toman
Když se řekne MBG, teď už tedy MBG BONUSIA, vybaví se mi její ředitel pan Žitník, který vždy dodržel své slovo. MBG byla první externí firmou, která mne oslovila, abych pro ni přednášel. Bylo to na konci roku 1995 poté, co mi vyšla kniha Jak začít MLM, strašák nebo příležitost.

Dodnes si pamatuji na svou první cestu na školení do Rožnova pod Radhoštěm a hotel Eroplán. Za to jsem MBG velice vděčný, protože to nastartovalo další etapu mého života - tu úspěšnou.

Ing. Jaroslav Kučera

ředitel agentury Jižní Moravy, nyní v aktivním důchodu
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Jaroslav Kučera
Naše spolupráce vznikla někdy před 18 lety a během následujících let se upevnila při reorganizacích v rámci společnosti Kooperativa.

Když se řekne MBG BONUSIA, vybaví se mi několik charakteristik – dlouhodobý a stabilní partner, na dnešní dobu velmi korektní, otevřená komunikace a spolupráce a dynamicky rozvíjející se společnost. A taky velmi bezprostřední a příjemný osobní přístup vedení společnosti.

Ing. Jaroslav Besperát

předseda představenstva
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Ing. Jaroslav Besperát
MBG mám spojeno i se svým začátkem v pojišťovnictví. V roce 1995 jsem jezdil po moravských makléřích a školil jsem a motivoval je, aby prodávali tehdy nejúspěšnější a nejprodávanější životní produkt na trhu.

Vzpomínám si na první setkání s touto velmi energickou společností a jejím managementem. Uchvátilo mě jejich nadšení do práce, velké nárůsty nově sjednávaných kapitálovek a neustálý rozvoj společnosti.

Ing. Libor Mánek

ředitel úseku externích sítí
Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Libor Mánek
Spolupráce Pojišťovny České spořitelny se společností MBG započala již v roce 2001 a naše obchodní vztahy se stále rozvíjejí. Za tuto dobu se obě společnosti staly vzájemně důležitými partnery.

MBG BONUSIA je pro nás stabilním a významným partnerem s vysoce kvalifikovaným týmem lidí, kteří ke své práci přistupují s profesionalitou a vstřícností. Jsou to lidé, se kterými se vždy rád setkám.

Mgr. Jan Forejt

původní ředitel externího prodeje
ČP Invest a Penzijní společnosti České pojišťovny

Mgr. Jan Forejt
Když se řekne MBG BONUSIA, vybaví se mi tradice, která nabírá nový směr a vítr do plachet. Vždycky se těším na spolupráci s menší firmou, kde se můžu potkat se všemi poradci a kde všichni mají jeden směr.

Proto mě nesmírně těší, že můžu být u nového začátku a vidět krok za krokem práci a energii. A proto lidem v BONUSII přeji, aby jim vždy vál vítr jen příznivý, který je dopraví na klidné hladině vždy k cíli.

Ing. Ivo Tilšar

vedoucí obchodního referátu
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Ivo Tilšar
Se společností MBG spolupracuji cca 14 let. MBG a její vedení vytváří uvnitř i navenek velice přátelskou až rodinnou atmosféru. V jejím jednání vidím korektnost, poctivost a jasný cíl – působit na tomto trhu jako stabilní a dlouholetý partner v oblasti finančního poradenství, zakládající si na svých hodnotách. 

Přeji společnosti MBG BONUSIA, aby s novou firemní divizí a strategií nabrala silný a stálý vítr do plachet. Vždy, když jedu do Rožnova pod Radhoštěm, tak se těším na vzájemné setkání, a také na výborné frgály.
:-)

Robert Hejna

regionální ředitel
Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group

Robert Hejna
Spolupráce mezi MBG BONUSIA a Pojišťovnou České spořitelny již funguje dlouhou dobu, já osobně spolupracuji asi od roku 2008. A co se mi vybaví, když se řekne MBG BONUSIA?  Seriózní dlouhodobý partner, příjemní lidé, zajímavé diskuse.

Vzpomínám si na první školení, které jsme u této společnosti nahrávali na video. Musím přiznat, že to byl šok, poprvé před kamerou a neznámými lidmi.  Vše, ale dobře dopadlo díky příjemným lidem a profesionálnímu přístupu všech zúčastněných.

Michaela Vychodilová

regionální obchodní manažer
Penzijní společnost České pojišťovny, a. s.

Michaela Vychodilová
Se společností MBG jsme spolupráci zahájili již před mnoha lety a to v roce 1995. Je tedy naším dlouholetým a nutno říct významným obchodním partnerem.

Za jejich prací stojí velká odbornost, jsou skutečným symbolem spolehlivého partnera, kde základní hodnotou je poctivá práce stabilního týmu lidí. Shrnutím do několika vět – MBG BONUSIA je společnost pro dlouhodobé partnerství a partner pro každou životní situaci. Prostě „všechno je o lidech“.

Ing. Vilém Vinopal

předchozí key account manager, odbor externí distribuce
ČSOB Pojišťovna, a.s.

Ing. Vilém Vinopal
MBG BONUSIA je náš dlouhodobý, stabilní a profesionální obchodní partner
s vysokou kvalitou obchodní produkce. Spolupracujeme prakticky od jejího založení, proto motto "Spolupráce pro celý život" můžu jen potvrdit.

Za tu dobu se mi vybavuje spousta skvělých zážitků z mnoha společných školení a setkání. Proto když slyším MBG BONUSIA, není to jen o práci, ale napadne mě: perfektní lidi, skvělý kolektiv, prostě Máme Bezva Grupu BONUSIA.

Ing. Jiří Duchaň

vedoucí oddělení pojištění občanů
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Jiří Duchaň
MBG BONUSIA? Jednoznačně finanční poradenství, které je založeno na serioznosti, jednoduchosti a srozumitelnosti ve vztahu ke klientovi. Poradci MBG měli vždy vysokou odbornou úroveň a profesní i profesionální kredit.

Je pro mne velmi příjemné spoupracovat s poradenskou firmou, která je velmi lidská, normální a snaží se být svým klientům skutečnou oporou a partnerem v tom nejobyčejnějším - a zároveň i nejlepším - slova smyslu.

Významní partneři

Pillow
NN PS
Metlife
Generali ČP
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Union Pojistovna
Wüstenrot SS
Conseq PS
RENOMIA
PS ČS
Atlantik FT
Komerční banka
Direct
CYRRUS
Hasičská vzájemná pojišťovna
Allianz
Kooperativa
CPP
Ceska Sporitelna
CSOB
Conseq
Komerční Pojišťovna
Raiffeisen bank
Slavia
Equa bank
MONETA MONEY BANK
mBank
AXA Assistance
UNIQA
SSCS
MAXIMA
Raiffeisen stavební spořitelna
GeneraliPS
Hypotecni Banka
Wustenrot
AXA
UniCreditBank
D.A.S.
IBIS
AuRENTA
CSOB PS
CzechFund