Co o nás říkají profesionálové na finančním trhu ...

Ing. Jiří Havelka

Key Account Manager – Odbor spolupráce se strategickými partnery
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Jiří Havelka
Společnost BONUSIA a.s. je společností odborníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti a znalosti v oboru pojišťovnictví.
Rád s nimi spolupracuji pro jejich proaktivní a profesionální přístup. Zároveň mě vždy potěší ta rodinná a pohodová atmosféra, která nás provází na každém společném setkání, ať už se jedná o školení nebo méně formální událost. Přestože cesta z Prahy do Rožnova pod Radhoštěm je více než dlouhá, tak si čas na výpravu do BONUSIA najdu vždy moc rád. Dnes tam nejezdím jen za obchodními partnery ale především za skvělými lidmi a přáteli.

Ing. Josef Sklenář

regionální manažer
Hypoteční banka, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s.

Ing. Josef Sklenář
Spolupráce s BONUSIÍ se datuje téměř od mých počátků v ČSOB Pojišťovně (tehdy ještě Pojišťovně IB). Na pobočce v Olomouci jsme se těsně ke konci minulého století :-) „potkávali“ zejména ohledně kapitálového pojištění KZP1. Od roku 2005 se s tímto velmi profesionálním partnerem setkávám v pozici regionálního manažera a vždy se velmi těším na seriózní, příjemné a zajímavé jednání nebo školení. Za těch více jak 15 let spolupráce, jsme se Žitníkovými potkali na spoustě pracovních i mimopracovních akcích a velmi si vážím toho, že jsme přátelé. Když se řekne BONUSIA, vybaví se mi profesionalita, lidskost a spousta práce pro spokojenost svých klientů.  

Mgr. Juraj Kvas

konateľ vzdelávacej spoločnosti
System+1 s.r.o., Slovensko

Mgr. Juraj Kvas
Spoločnosť BONUSIA je mojim stabilným klientom. Za ten čas sa veľa jej spolupracovníkov stalo mojimi dobrými priateľmi a kontaktujeme sa aj mimo biznisových aktivít. V spoločnosti panuje vynikajúca atmosféra, čo je zásluha najmä  vedenia spoločnosti, ktorí vytvorili pre svojich spolupracovníkov a tak isto pre svojich klientov úžasné podmienky. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú využívať finančné produkty, alebo rozmýšľajú nad svojou kariérou vo finančníctve, aby určite zvážili spoluprácu práve so spoločnosťou BONUSIA.

Martina Chaloupková

vedoucí servisu externí distribuce
Hypoteční banka, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s.

Martina Chaloupková
BONUSII znám od svých začátků v ČSOB Pojišťovně, kdy již byla naším důležitým obchodním partnerem a je jím dodnes. Jedná se o rodinnou firmu, kde panuje přátelský duch, spolehlivost a důvěra. Za sebe mohu říci, že zde platí to, co si domluvíme, a ze zpětných vazeb našich společných klientů mohu potvrdit, že pro jejich spokojenost udělají vždy maximum. Současné vedení společnosti se během let stalo více než obchodním partnerem. Jde o lidi, kterých si velmi vážím a se kterými se velmi ráda potkávám i mimo „kancelář“ na přátelské úrovni.

Michal Dvořák

ředitel odboru externí distribuce
Hypoteční banka, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s.

Michal Dvořák
Společnost BONUSIA se stala významným obchodním partnerem ČSOB Pojišťovny prakticky od svého vzniku v letech 1995. Firma vždy kladla vysoký důraz na seriózní, dlouhodobý  a lidský přístup ke svým klientům. Této strategie se drží stále, a proto nemůže být překvapením, že objem uzavřených pojistných smluv společností BONUSIA tvoří stabilní portfolio ČSOB Pojišťovny, a.s. Na základě těchto dlouhodobě fungujících obchodních vztahů jsme v rámci Group Broker Management rozšířili spolupráci i pro jiné produkty skupiny ČSOB. Spolupráci budeme nadále oboustranně rozvíjet ke spokojenosti našich společných klientů.

Kamil Holánek

manažer strukturovaného prodeje
Uniqa pojišťovna, a.s.

Kamil Holánek
Lidskost, slušnost a dobře odvedená práce jsou pro mě asi charakterizující slova pro společnost BONUSIA. Vybaví se mi nezaměnitelné logo společnosti na bílé plachetnici a na ní tým skvělých lidí, pro které je priorita dobře odvedená práce a na trhu ne vždy vídaná ochota a slušnost. 

Osobně je pro mě spolupráce s touto společností velice důležitá. Těším se na každé setkání s týmem skvělých lidí a za UNIQA pojištovnu budeme dělat vždy maximum, aby nám spolupráce fungovala.

Mgr. Robert Wiesner

vedoucí oddělení podpory externích sítí
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Mgr. Robert Wiesner
BONUSIA je stabilní společnost s dlouhou historií. Vládne u nich rodinná atmosféra.

Spolupracujeme 8 let a vnímám je jako tým zkušených poradců, kteří odvádí profesionální práci s důrazem na dobrou službu klientovi.

Po několika společných akcích (mimo kancelář) jsem mezi nimi našel pár dobrých přátel. Už vím, že si na nic nehrají a jsou upřímní a bez přetvářky.

Ing. Ivo Toman

Marketingový odborník a školitel osobního rozvoje a motivace. Autor 17 knih, 5 videoškolení a 7 motivačních audio CD na téma osobní rozvoj a motivace

Ing. Ivo Toman
Když se řekne BONUSIA, vybaví se mi její ředitel pan Žitník, který vždy dodržel své slovo. BONUSIA byla první externí firmou, která mne oslovila, abych pro ni přednášel. Bylo to na konci roku 1995 poté, co mi vyšla kniha Jak začít MLM, strašák nebo příležitost.

Dodnes si pamatuji na svou první cestu na školení do Rožnova pod Radhoštěm a hotel Eroplán. Za to jsem BONUSII velice vděčný, protože to nastartovalo další etapu mého života - tu úspěšnou.

Ing. Jaroslav Besperát

předseda představenstva
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. Vienna Insurance Group

Ing. Jaroslav Besperát
BONUSII mám spojeno i se svým začátkem v pojišťovnictví. V roce 1995 jsem jezdil po moravských makléřích a školil jsem a motivoval je, aby prodávali tehdy nejúspěšnější a nejprodávanější životní produkt na trhu.

Vzpomínám si na první setkání s touto velmi energickou společností a jejím managementem. Uchvátilo mě jejich nadšení do práce, velké nárůsty nově sjednávaných kapitálovek a neustálý rozvoj společnosti.

Ing. Ivo Tilšar

vedoucí obchodního referátu
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Ing. Ivo Tilšar
Se společností BONUSIA spolupracuji cca 14 let. BONUSIA a její vedení vytváří uvnitř i navenek velice přátelskou až rodinnou atmosféru. V jejím jednání vidím korektnost, poctivost a jasný cíl – působit na tomto trhu jako stabilní a dlouholetý partner v oblasti finančního poradenství, zakládající si na svých hodnotách. 

Přeji společnosti BONUSIA, aby s novou firemní divizí a strategií nabrala silný a stálý vítr do plachet. Vždy, když jedu do Rožnova pod Radhoštěm, tak se těším na vzájemné setkání, a také na výborné frgály.
:-)

Robert Hejna

regionální ředitel
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Robert Hejna
Spolupráce mezi BONUSIA a Pojišťovnou České spořitelny již funguje dlouhou dobu, já osobně spolupracuji asi od roku 2008. A co se mi vybaví, když se řekne BONUSIA?  Seriózní dlouhodobý partner, příjemní lidé, zajímavé diskuse.

Vzpomínám si na první školení, které jsme u této společnosti nahrávali na video. Musím přiznat, že to byl šok, poprvé před kamerou a neznámými lidmi.  Vše, ale dobře dopadlo díky příjemným lidem a profesionálnímu přístupu všech zúčastněných.

Významní partneři

Kooperativa
CPP
CSOB
Generali ČP
UNIQA
Pillow
NN PS
Metlife
TESLA
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Conseq PS
RENOMIA
PS ČS
Atlantik FT
Komerční banka
Direct
CYRRUS
Hasičská vzájemná pojišťovna
Allianz
Ceska Sporitelna
Conseq
Komerční Pojišťovna
Raiffeisen bank
Slavia
MONETA MONEY BANK
mBank
AXA Assistance
SSCS
Raiffeisen stavební spořitelna
GeneraliPS
Hypotecni Banka
UniCreditBank
D.A.S.
IBIS
CSOB PS
CzechFund