Novinky u Flexi - ošetřování dospělého, připojištění trvalých následků

7.2.2018
Nejznámější životní pojištění v České Republice FLEXI od Pojišťovny České Spořitelny přichází v roce 2018 s unikátním připojištěním, které jinde nenajdete.

Pojišťovna České spořitelny je známá  svými akcemi na dvojnásobné plnění nebo oceněním  Zlatá koruna, kterou každoročně získává za nejlepší životní pojištění roku. Pojišťovna reaguje vždy na potřeby zákazníků a proto jako jediná na Českém trhu přidala letos dvě nová rizika.

Prvním je pojištění ošetřování dospělého pro případ úrazu nebo nemoci, které bude krýt výpadek příjmu při dlouhodobém ošetřování člena rodiny, nebo zajistí finance na profesionální péči. Ta v ČR není moc využívána, možná právě z důvodu nedostatku financí. Více jak 200 tis. Čechů se stará o nemocné sami. Průměrně činí propad jejich příjmů 8 tis. Kč měsíčně! Nejčastěji Češi pečují o své rodiče - při tzv. stařecké demenci, dalším případem jsou onkologická onemocnění nebo pomoc partnerovi s trvalými následky po autonehodách.

Pojišťovna České Spořitelny nabízí možnost využít tohoto připojištění a vykrýt tak rodinný rozpočet až o 20 tis. Kč za měsíc. Klient nemusí potvrzovat příjem ani jiné doklady. Postačí pouze potvrzení od lékaře, že vyžaduje ošetřování jino osobou.

Druhým unikátním připojištěním, které se přizpůsobí potřebám klientů, je Připojištění trvalých následků nemoci. Jedná se o trvalý následek, který nevznikne úrazem, ale důsledkem dlouhodobé nemoci. Jedná se např. o ztrátu sluchu, zraku nebo ze zdravotních důvodů ztráta schopnosti řízení automobilu.

Pojišťovna nezapomněla ani na děti, které si protahují své dětství studiem - mají možnost být na rodinných smlouvách pojištěni až do 30 let za dětské ceny. 

Zaujaly Vás novinky produktu Flexi?

 
Zpět na novinky