Zlato v Česku vede

14.9.2020
Časy koronavirové krize pokračují a lidé nyní chtějí peníze ukládat tam, kde to má smysl. Uvědomili si totiž, že i v krizi je potřeba investovat a spořit.

Podle výzkumů agentury IBRS z letošního srpna je zlato pro Čechy to, do čeho skutečně ukládají, nebo chtějí ukládat své peníze. Drahé kovy dokonce předběhly oblíbené stavební spoření. Vyhledávána je dlouhodobá jistota a zajímavý výnos. To jim fyzické zlato dává.

Zlato je investice, která nepodléhá inflaci a ekonomické krize jeho cenu dokonce zvedají. Představuje pojistku peněz i ostatních investic ve chvílích, kdy se jim zrovna nedaří. Investiční zlato je v Evropské unii osvobozené od DPH.

Ale POZOR! Je potřeba pečlivě vybírat partnera, od kterého budete zlato nakupovat, abyste měli jistotu, že nakupujete opravdu zlato - existují technologie, které umožňují velmi jednoduše a bez poškození slitků či mincí prověřit jejich pravost.

Na zlato dosáhne každý, klidně i se stokorunou měsíčně, a v budoucnu ho vymění za hotovost. V současnosti je investice do zlata nejen to, co klienti vážně chtějí, ale je to investice, která dává největší smysl i v kontextu současné ekonomické krize a nejistoty.


Toto je obchodní sdělení společnosti MBG BONUSIA, a.s.Zpět na novinky