Zlatá koruna a tři cenné kovy pro CONSEQ

2.8.2017
Česká investiční společnost Conseq Investment Management si v rámci prestižní soutěže Zlatá koruna za rok 2017 odnáší tři cenné kovy. Zlatou korunu si stejně jako minulý rok v kategorii podílové fondy obhájily fondy Active Invest. Stříbro zůstává také u společnosti Conseq a to za investiční program životního cyklu Horizont Invest.

V kategorii penzijního spoření si zlato odnáší Globální akciový účastnický fond, který od svého založení zhodnotil vložené prostředky oproti transformovaným fondům (penzijní spoření) svých klientů již více než o 56 % (k 28. 2. 2017), čímž se stal nejúspěšnějším penzijním spořením na českém trhu. Zlatá koruna mu tedy patří naprosto právem. Pro klienty je to tak výborná možnost přípravy na penzi, která nabízí nejen zajímavé zhodnocení, ale i využití státních příspěvků.

Soutěž zlatá koruna je od roku 2003 respektovaným měřítkem kvality - na svých stránkách soustřeďuje více jak 700 produktů, které hodnotí renomovaní odborníci.

Co je to CONSEQ? Investiční společnost Conseq nabízí možnost investování jak pro velké korporace, tak i pro jednotlivce, kterým investici mohou zprostředkovat poradci BONUSIE. Klienti využívájí široké rozložení rizika jak v pravidelných tak v jednorázových investicích. Další skvělou vizitkou společnosti je i ocenění portfolio manažera Martina Pavlíka, který se na jaře roku 2017 stal 14. nejlepším portfolio manažerem do 40  let na celém světě.

detail_58bec11448b4aconseq-investment-management-rozsiruje-svoji-nabidku.png

Conseq... to je rozhodnutí, které vynáší.


Zpět na novinky