Touha po miminku a IVF🤰

20.11.2019
Problém s otěhotněním v posledních letech řeší čím dál více párů. Touha po miminku pak představuje velké trápení. Neúspěšné snahy o přirozené početí miminka dnes ale díky medicínskému pokroku naštěstí nemusí znamenat zbytek života bez dítěte.

Co na to lékaři?
Lékaři doporučují, aby páry po jednom roce neúspěšného snažení o vytouženého potomka vyhledali odbornou pomoc. Pokud párům nedokáže pomoci gynekolog, zůstává jediná možnost - návštěva centra pro asistovanou reprodukci (IVF). Za posledních 12 let křivka pokusů o umělé oplodnění strmě stoupá. 

Jak se IVF financuje?
Při odborné pomoci ve specializovaném centru pojišťovna proplácí 3 cykly. Pravděpodobnost otěhotnění z prvního pokusu je pouhých 35 %. Po vyčerpání pokusů si již pár musí financovat další pokus o početí dítěte sami. Další pokusy znamenají více času, usilí, psychické odolnosti a v neposlední řadě i peněz - cena jednoho pokusu šplhá až k 50ti tisícům korun dle zvolené kliniky. A právě s tou poslední jmenovanou investicí do touhy po miminku Vám dokážeme pomoci a další 2 pokusy Vám u pojišťovny zajistit.

Balíček pro budoucí maminky ve výši 133 Kč měsíčně. (Kalkulace u 30ti leté ženy, ročník 1989) obsahuje:
  • Pracovní neschopnost 6000 Kč/měsíčně po dobu 3 měsíců.
  • Pobyt v nemocnici 500 Kč za každou noc.
  • Náklady asistované reprodukce 2x 50 000 Kč.

Co je ale důležité - je potřeba se ale pojistit včas! Využijte níže uvedený formulář, rádi s Vámi vše probereme podrobněji.Toto je obchodní sdělení společnosti MBG BONUSIA, a.s.Zpět na novinky