Přemýšlíte o spolupráci s námi, nebo Vás prostě jen zajímá, kdo jsme?

My v BONUSIA věříme na dlouhodobá partnerství a férové vztahy, které mohou být základem pro spolupráci na celý život. A hledáme lidi, kteří to mají nastaveno podobně. Přemýšlíte o změně? Možná je načase dozvědět se o nás více.

4O3A5294_web2048sRGB-(2).jpgAbychom zájemcům o práci pro BONUSIA usnadnili přístup k potřebným informacím, spustili jsme před časem samostatný HR web www.zvednikotvy.cz . Obsahuje maximum informací nejen o nabízených pozicích, ale také o firmě samotné. Nechceme nikoho vodit za nos. Proto zde najdete jasně a přehledně seřazené veškeré informace, podmínky a požadavky ke všem volným pozicím.

Jste z oboru a přemýšlíte o změně? Sekce „Kapitán“ Vám podrobně a detailně vysvětlí, kdo jsme a v čem jsme jiní. Pomůže Vám pochopit naši vizi a směr, kterým se chceme ubírat.

Nikdy jste v oboru nepracovali? Možná by Vás tento směr mohl zajímat. Baví Vás práce s lidmi, obchod, finance jako takové? V sekci „Plavčík“ se dozvíte vše potřebné nejen o práci samotné, ale také o možnostech, které u nás máte.

Zaujali jsme Vás? Přijďte k nám na kafe! Vysvětlíme Vám vše potřebné, provedeme naší kanceláří, a můžeme si popovídat o všem, co Vás zajímá.

                                           

 

Zpět na novinky