Letní dovolená bez starostí

24.5.2021
Rozvolňování je v plném proudu a s tím souvisí i  dovolené mimo území ČR, na kterou se už těší stovky Čechů. I když  nikdo z nás zatím neví přesné podmínky, už nyní je jasné, že víc než kdy dříve nám kartička zdravotní pojišťovny nebo připojištění k platební kartě do ciziny, nebude muset stačit.

books-918521_1920.jpgNa současnou situaci reagují pojišťovny a přichází na trh s možností různých připojištění COVIDU 19 i do zemí, kde není doporučeno Ministerstvem cestovat. Neliší se proto jen ceny, ale také podmínky. Proto je důležité vědět, co mi sjednané cestovní pojištění uhradí v případě nahodilé události. Úhrada kvalitního cestovní pojištění by tak měla být automaticky součástí Vaší vysněné dovolené.

Kolik mě to bude stát a co mi to pokryje?

Připojištění COVID kryje léčebné výlohy v zahraničí v rizikových zemích, tj. ty, které jsou dle semaforu MZV ČR označeny červeně nebo tmavě červeně. Cena pojištění je jednotná pro všechny věkové kategorie.
  • Evropa 300 Kč/osoba/pobyt
  • Svět 400 Kč/osoba/pobyt

Další novinkou je možnost sjednání Připojištění Karanténa. Pojištění kryje nezbytné náklady na stravu, ubytování nebo náhradní dopravu ze zahraničí do ČR z důvodu, že cestujícímu byla nařízena karanténa související s onemocněním COVID.
  • Cena pojištění pro Evropu i Svět je jednotná ve výši 400 Kč.
Obchodní sdělení společnosti BONUSIA, a.s.
Zpět na novinky